Наши пријатели

ЖРК ГЕВГЕЛИЈА – РК СПАРТАК

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
11/10/202014:30ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Гевгелија141428
РК Спартак121527

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright