Наши пријатели

ЖРК ВАРДАР – РК ДЕСПИНА

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
15/11/202017:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2020/2021

Резултати

ЕкипаКрај
ЖРК Вардар30
РК Деспина20

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright