Наши пријатели

РК ДЕСПИНА – ЖРК ЧАИР

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
27/09/202019:30ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Деспина150823
ЖРК Чаир141024

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright