Наши пријатели

ЖРК Вардар – ЖРК Кузман Вардар Илинден

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
10/10/201919:30ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Вардар231841
ЖРК Кузман Вардар051217

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright