Наши пријатели

ЖРК Стружанка – ЖРК Вардар

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
06/04/201915:30Плеј Оф - ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Стружанка081624
ЖРК Вардар191534

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright