Наши пријатели

ЖРК Пелистер 2012 – ЖРК Металург

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
24/10/201920:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Пелистер 2012121123
ЖРК Металург232245

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright