Наши пријатели

ЖРК ПЕЛИСТЕР 2012 – ЖРК ГЕВГЕЛИЈА

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
13/12/202014:30ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Пелистер 2012131427
ЖРК Гевгелија111324

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright