Наши пријатели

ЖРК Кузман Вардар Илинден – ЖРК Пелистер 2012

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
30/11/201912:45ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Кузман Вардар131326
ЖРК Пелистер 2012142034

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright