Наши пријатели

ЖРК КУМАНОВО – ЖРК ПЕЛИСТЕР 2012

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
20/09/202018:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Куманово222648
ЖРК Пелистер 2012071219

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright