Наши пријатели

ЖРК Гевгелија – ЖРК Ѓорче Петров

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
19/10/201914:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Гевгелија101222
ЖРК Ѓорче Петров081119

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright