Наши пријатели

ЖРК Деспина – ЖРК Пелистер 2012

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
13/11/201919:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Деспина161228
ЖРК Пелистер 2012121325

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright