Наши пријатели

Вардар Нег. – Работнички

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
31/03/201919:00Прва Лига - Плеј ОФ2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар Неготино141428
РК Работнички161026

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright