Наши пријатели

Вардар Нег. – Младост 09

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
18/05/201918:00Прва Лига - Плеј ОФ2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Вардар Нег.141327
Младост 09121325

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright