Наши пријатели

Текстилец – Куманово

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
27/03/201920:30Прва Лига - Плеј Аут2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Текстилец161531
Куманово121224

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright