Наши пријатели

РК ВАРДАР НЕГОТИНО – РК СКОПЈЕ 2020

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
17/10/202012:15ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар Неготино171532
РК Скопје 2020172138

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright