Наши пријатели

РК Вардар Нег. – МРК Куманово

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
21/09/201916:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Вардар Нег.081018
Куманово081523

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright