Наши пријатели

РК ТЕКСТИЛЕЦ – РК ПАРТИЗАН-2016 СПОРТ

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
17/10/202016:45ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Текстилец121325
РК Партизан-2016 Спорт081422

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright