Наши пријатели

РК ШАМПИОН – РК ПРЕСПА 2015

Details

Date Time League Season
10/10/2020 12:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Шампион121426
РК Преспа 2015121325

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright