Наши пријатели

РК РАДОВИШ – ГОЛДЕН АРТ – КЛ 7

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
14/09/202019:00СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Радовиш171633
Голден Арт – КЛ 7151429

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright