Наши пријатели

РК РАБОТНИЧКИ – РК МЛАДОСТ БОГ.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
25/10/202013:00СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички171835
РК Младост Бог.082432

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright