Наши пријатели

РК РАБОТНИЧКИ – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2

Details

Date Time League Season
28/11/2020 16:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички141428
РК Еурофарм Пелистер 2121123

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright