Наши пријатели

РК ПРОЛЕТ 62 – РК СТРУГА

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
21/11/202018:30СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62121123
РК Струга100515

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright