Наши пријатели

РК ПРЕСПА 2015 – РК АЕРОДРОМ

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
25/10/202014:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 2015141529
РК Аеродром181836

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright