Наши пријатели

РК Преспа 2015 – Јехона

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
06/10/201920:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Преспа 2015151328
Јехона101121

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright