Наши пријатели

РК Партизан – ГРК Тиквеш 2014

Details

Date Time League Season
05/10/2019 13:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Партизан-2016 Спорт121022
ГРК Тиквеш 2014161834

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright