Наши пријатели

РК ПАРТИЗАН-2016 СПОРТ – РК ДЕЛЧЕВО-ВАРДАР

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
18/10/202019:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Партизан-2016 Спорт151934
РК Делчево-Вардар171734

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright