Наши пријатели

РК Младост Богданци – РК Аеродром

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
15/12/201914:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22019/2020

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright