Наши пријатели

РК МЛАДОСТ БОГ. – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
18/09/202020:30СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост Бог.091322
РК Еурофарм Пелистер 2161430

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright