Наши пријатели

РК МЛАДОСТ БОГ. – ГРК ТИКВЕШ 2014

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
11/09/202020:30СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Младост Бог.131427
ГРК Тиквеш 2014111425

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright