Наши пријатели

РК МЕТАЛУРГ – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
11/09/202018:00СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Металург111425
РК Еурофарм Пелистер 2111021

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright