Наши пријатели

Металург 2 – Пролет 62

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
13/09/201919:45СУПЕР МАШКА ЛИГА2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Металург 2122032
Пролет 62132033

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright