Наши пријатели

РК МАКЕДОНИЈА Ѓ.П. – РК ДЕЛЧЕВО-ВАРДАР

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
04/10/202013:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Македонија ЃП151732
РК Делчево-Вардар132134

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright