Наши пријатели

РК КИЧЕВО 2020 – ГРК БОРЕЦ

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
10/10/202017:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Кичево 2020151227
ГРК Борец142438

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright