Наши пријатели

РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2 – РК ПРИЛЕП

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
14/11/202015:30СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер 2171128
РК Прилеп101525

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright