Наши пријатели

РК ДРАЧЕВО – ГРК БОРЕЦ

Details

Date Time League Season
25/10/2020 19:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Драчево181634
ГРК Борец091827

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright