Наши пријатели

РК ДЕЛЧЕВО-ВАРДАР – РК МЕТАЛУР -РА

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
10/10/202016:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Делчево-Вардар141428
РК Металург-РА222143

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright