Наши пријатели

РК Алушoвски – РК Текстилец

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
20/11/201920:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Алушовски172441
Текстилец070815

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright