Наши пријатели

РК Алушoвски – РК Астраион

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
17/10/201915:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Алушовски111728
Астраион161834

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright