Наши пријатели

РК Аеродром – Весна Акум.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
30/03/201912:00Прва Лига - Плеј Аут2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Аеродром192140
Весна Акум.091019

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright