Наши пријатели

РК АЕРОДРОМ – РК РИНИА М

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
24/10/202011:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Аеродром242145
РК Риниа-М140923

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright