Наши пријатели

РК Аеродром – РК Младост Богданци

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
10/11/201914:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Аеродром181634
Младост Бог.141428

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright