Наши пријатели

РК АЕРОДРОМ – МРК КУМАНОВО

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
27/02/202112:00Прва Лига - Плеј ОФ2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Аеродром121729
МРК Куманово111526

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright