Наши пријатели

Работнички – Јуниор К.В.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
06/04/201915:00Прва Лига - Плеј ОФ2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Работнички191433
Јуниор К.В.081725

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright