Наши пријатели

Преспа – Пелистер

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Zapisnik RFM – 2014-15 Prespa & Pelister

Details

Date Time League Season
30/05/2015 17:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Преспа 20151831
РК Пелистер2437

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright