Наши пријатели

Преспа 2015 – ГРК Тиквеш 2014

На кратко

ЗАПИСНИК ОД ЗАПИСНИК

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
28/03/201919:00Прва Лига - Плеј ОФ2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Преспа 2015151126
ГРК Тиквеш 2014111223

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright