Наши пријатели

Пелистер – Пролет 62

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
09/10/201918:30СУПЕР МАШКА ЛИГА2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер081523
РК Пролет 62091423

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright