Наши пријатели

Пелистер – Охрид 2013

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
16/03/201918:30СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Пелистер181735
Охрид 2013191130

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright