Наши пријатели

Охрид 2013 – Струга

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
06/04/201919:00Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Охрид130922
РК Струга110920

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright