Наши пријатели

МРК Куманово – РК Риниа М

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
01/12/201918:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
МРК Куманово152237
РК Риниа-М120921

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright