Наши пријатели

Младост Бог. – Весна Акум.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
23/03/201916:30Прва Лига - Плеј Аут2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Младост Бог.081624
Весна Акум.151833

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright